Auto za polovinu

Stačí si vybraný vůz nezávazně online zarezervovat. Po odeslání rezervačního formuláře obdržíte e-mail s návodem na registraci do akce Auto za polovinu. A pak už jen čekáte až vám zavoláme, že jste získali polovinu ceny vozu zpět.

Akce se vztahuje na všechny vozy z nabídky Auto ESA, zakoupené v hotovosti i na splátky!

 

 

Chci auto za polovinu

 Jméno a příjmení
 E-mail
 Telefon
 Registrační kódDalším majitelem auta za polovinu se stal pan Ing. Josef Homola z Prahy. Pan Homola si vybral vůz Renault Mégane a je dalším výhercem v akci Auto za polovinu. Pan Homola nám poskytl krátký rozhovor:

Co uděláte s ušetřenými penězi?

Nechám si je pro případ opravy vozidla. Jsem důchodce a každá koruna je dobrá.

Proč jste si vybral Auto ESA?

Vozidlo jsem sháněl delší dobu, pravidelně jsem sledoval nabídku vozidel na internetu. Najednou se objevil tento krasavec, tak jsem se za ním vydal.

Jaká byla Vaše zkušenost s prodejem vozu u nás a doporučil byste AE vašim známým?

S prodejcem jsem navázal osobní kontakt, vše bylo velmi profesionální. AE bych doporučil.


Dalším majitelem auta za polovinu se stal pan Jiří Procházka ze Sokolova, který si na pobočce Auto ESA v Karlových Varech vyhlédl pěkného Roomstera a od nás ho získává za polovinu.

Panu Procházkovi moc gratulujeme a přinášíme i krátký rozhovor s výhercem:

Jaká byla vaše reakce, když jste se dozvěděl, že jste získal auto za polovinu?

Nemohl jsen tomu uvěřit, poprvé v životě jsem něco vyhrál, zavalila mě ohromná radost.

Co uděláte s ušetrenými penězi?

To ještě přesně nevím, ale asi je investuji do údržby naší chaty.

Proč jste si vybral Auto ESA?

Máte velký výběr krásných aut a můj syn už od vás jedno kupoval a je moc spokojený, tak jsem si u vás vybral i já.

Jaká byla Vaše zkušenost s prodejem vozu u nás a doporučil byste Auto ESA vašim známým?

Velmi pozitivně, všichni se zde chovají velmi mile a profesionálně. Nenastal žádný problém, doporučuji vás všude.


Známe dalšího majitele auta za polovinu! Tentokrát se jím stal pan Jiří Kaše z České Lípy, který si na pražské pobočce Auto ESA vybral vůz Ford Focus. Vůz si nejprve zarezervoval na webových stránkách www.autoesa.cz a poté si pro něj přijel na pobočku ve Štěrboholech.
Panu Kaši gratulujeme a přejeme mnoho spokojených kilometrů s jeho novým vozem.


Druhým majitele auta za polovinu se stala MUDr. Eliška Nádvorníková, která si na ostravské pobočce vybrala vůz Fiat Grande Punto.
Paní doktorce Nádvorníkové gratulujeme.


Prvním majitelem auta za polovinu se stal pan Kovařík ze Všerub, který si na pražské pobočce Auto ESA vybral vůz Jeep Grand Cherokee.
Panu Kovaříkovi gratulujeme a přejeme mnoho šťastných kilometrů s jeho novým vozem.

Výherci minulého kola

Posledním majitelem auta za polovinu v roce 2018 se stal pan Vokrouhlík z Prahy, který si na specializované pobočce na vozy Škoda na Černém Mostě vybral Škodu Praktik.
Pan Vokrouhlík splnil všechny podmínky pro získání auta za polovinu a proto získává své nové autu za poloviční částku. Panu Vokrouhlíkovi gratulujeme.


Předposledním majitelem auta za polovinu v tomto roce se stal pan Pleska z Bohuslavic, který si na olomoucké pobočce Auto ESA vybral vůz Škoda Fabia II. Pan Pleska, tak ušetřil desetitisíce korun, které může investovat do zimní dovolené nebo potěšit své blízké. Panu Pleskovi gratulujeme.

Využijte poslední šance získat auto za polovinu i vy!


Další majitelkou auta za polovinu se stala paní Molentová z Dolního Bukovska. Paní Molentová si společně s manželem vybrala na pobočce Auto ESA v Českých Budějovicích vůz Škoda Octavia II a od nás ho má za polovinu.
Paní Molentové gratulujeme.


Novým majitelem auta za polovinu se stal pan Peška z Nízké Srbské. Pan Peška si vybral na nové pobočce Auto ESA v Hradci Králové vůz Seat Altea XL a od nás ho má za polovinu.
Panu Peškovi gratulujeme.

Využijte poslední šance získat auto za polovinu!


Dalším majitelem auta za polovinu se stala paní Holcová z Jindřichova Hradce, která si na pobočce Auto ESA v Českých Budějovicích vybrala vůz Mazda 3. Vůz si online rezervovala a od nás ho má za polovinu.
Paní Holcové gratulujeme.


První majitelkou auta za polovinu v měsíci listopadu se stala paní Navrátilová ze Zábřehu. Paní Navrátilová si vybrala na olomoucké pobočce Auto ESA vůz Huyndai Terracan a od nás ho má za polovinu.
Paní Navrátilové gratulujeme.


Posledním říjnovým majitelem auta za polovinu se stal pan Rondevald z Prahy, který si na pobočce Auto ESA v pražských Štěrboholech vybral vůz Citroen C4. Vůz si online rezervoval a od Auto ESA ho získal za polovinu.
Panu Rondevaldovi gratulujeme. Využijte i vy poslední šanci získat auto za polovinu.


Dalším majitelem auta za polovinu se stal pan Čestmír Vávra z Doubravy. Pan Vávra si na nově otevřené pobočce Auto ESA v Hradci Králové vyhlédl vůz Chevrolet Spark, od nás ho získává za polovinu.
Panu Vávrovi přejeme mnoho spokojených kilometrů v jeho novém voze.


Dalším majitelem auta za polovinu se stal pan Jurgla z Opavy, který si na ostravské pobočce Auto ESA vybral vůz Volkswagen Passat. Panu Jurglovi gratulujeme.


Auto za polovinu má svého dalšího majitele. Stal se jím pan Němec z Kozojed, který si na plzeňské pobočce Auto ESA vybral Volkswagen Touran. Panu Němcovi gratulujeme a přejeme mnoho šťastných kilometrů v jeho novém voze.


V pořadí třetím majitelem podzimní akce Auto za polovinu se stal pan Vlach z Brna, který si v brněnské pobočce Auto ESA vybral vůz Renault Clio. Panu Vlachovi gratulujeme.


Dalším majitelem auta za polovinu se stala paní Krejčová z Prahy, která si na specializované pobočce Auto ESA na Černém Mostě vyhlédla vůz Škoda Roomster. Paní Krejčové gratulujeme k úspoře poloviny kupní ceny vozu a přejeme mnoho spokojených kilometrů.


Zářijová část kampaně Auto za polovinu má svého prvního majitele vozu za polovinu. Šťastným majitelem auta za polovinu se stal pan Macháček ze Staré Paky, který si na pobočce Auto Esa v pražských Štěrboholech vybral vůz BMW řady 3. Panu Macháčkovi gratulujeme.


Podmínky akce najdete zde

Akční vozy

K provozování webu autoesa.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti.